Menü Açık Menü Kapalı

Bahat Oto Servis Hakkında

 


Evin, arabanın kısacası hayatın eksiği bitmez' felsefesiyle 2010 yılında İstanbul Avcılar'da faaliyete geçen Bahat oto servis firması, oto hasar ve onarımında sektörün öncü firmalarından biri olma adayıdır. Kuruluşundan önce yetkili servislerde dikta rejimiyle yönetilen ve ezilen personeliyle 'keşke kendi servisim olsaydı' diye hayıflananların bir arada buluştukları ve hayalini kurdukları bir adres olmuştur.

 

Kuruluşundan bu yana Bahat oto servis hizmetleri İstanbul genelinde aranılan bir marka haline gelmeye çalışmaktadır. Avcılar Oto Servis kapalı özel servis alanımızda Bahat oto servis'in geniş hizmet yelpazesinde kaza yardım ekibi , araç ikame hizmeti, assistance , kaporta boya , sigorta , muayene , mekanik , elektronik kısacası otomobille aklınıza gelen her türlü ihtiyaçlarınız için hizmet ve danışmanlık yapmaktadır.

Yılların bize yetkili servislerde verdiği bilgi birikimi ve edindiğimiz deneyimler sayesinde ürettiğimiz yüksek kalitedeki hizmetleri, sahip olduğumuz profesyonel kadro sayesinde öne çıkararak müşterilerimize anında ve mükemmel çözümler sunuyoruz.

 

Araçlarıyla yolda giden kritik, istenmeyen durumlarda ne yapacaklarını bilemeyen tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak kurulan 'acil yardım ekibimiz' hızlı ve kesin çözümler üreterek olaylara tarafsız bir yaklaşımla müdahale ederler.

 

Bahat Oto Servis Temel prensibimiz kuruluşumuzun temeli olarak gördüğümüz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ve hizmetler vererek memnuniyetlerini sağlamaktır.

Şirket prensibimiz yönetimde, onarımda ve verdiğimiz her türlü hizmette, yüksek kalite standartlarına uymak ve kalite sistemimizi sürekli olarak iyileştirmektir. Yüksek kaliteli araçları onarmak için, yetkili servislerde deneyim kazanmış nitelikli personelimiz ISO-9001: 2000 kalite sistemi , AQ MiX boya üretimi, şase düzelteme ve CE emniyet gereklerini titizlikle uygulamaktadır.